Circle Close Icon

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з Вами!

Прошу записати мене до спеціаліста* >
Офтальмолог
Офтальмолог дитячий
Психотерапевт
На число* >
Отримувати сповіщення від Lviv Medical Center

Ваш запит успішно надісланий.

Ми сконтактуємось з Вами протягом одного робочого дня.


З повагою, Lviv Medical Center.

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору - ключовий напрямок діяльності клініки Lviv Medical Center. Якщо у Вас є один з діагнозів, вказаних нижче, з’ясуйте, чи можуть запропоновані нами процедури виправити Ваш стан очей. Завдяки сучасним технологіям, корекція зору лазером допоможе виправити такі дефекти зору:

Короткозорість

Далекозорість

Астигматизм

Покази до лазерної корекції зору

Існує ряд визначальних факторів до LASIK, при обстеженні потенційних пацієнтів. Наприклад, враховується їх рефракція, загальний стан очей та інші фактори. Кожен пацієнт індивідуальний та має різні потреби. Запишіться на огляд офтальмолога, ми оцінимо вашу кандидатуру за допомогою безпечного та безболісного діагностичного тестування. Наша команда порекомендує варіант лікування, який найкраще підходить саме Вам.

Необхідний вік для проведення лазерної корекції

Більше 99% - це пацієнти, яким проведено лазерну корекцію зору у віці 18 до 40 років. До 18 років процедуру не варто робити через можливі зміни показників ока, це пов’язано з ростом організму та відповідною зміною довжини ока. У віці після 40 років розвивається фізіологічна далекозорість і це потребує корекції зору окулярами для читання.

Покази до лазерної корекції зору

Протипокази до лазерної корекції зору

Більшість пацієнтів, які пройшли діагностику в клініці LMC, є кандидатами на певний тип корекції зору. Однак є деякі важливі фактори, зокрема:

Стан Ваших очей

Певні стани очей можуть бути обмежуючими, такі як сильний синдром сухого ока, кон'юнктивіт, або інші види очної інфекції.

Стан Вашої рогівки

Якщо Ваша рогівка занадто тонка, ця фізіологічна ознака може вплинути на можливість проведення процедури лазерної корекції зору. І хоча Ви не можете бачити, наскільки товста або тонка Ваша рогівка, наш фахівець за допомогою спеціалізованого апарату (кератотопографа) зробить точні вимірювання та надасть консультацію отриманих результатів. У випадку, якщо це Ваша ситуація, ми пропонуємо інші варіанти лікування, які допоможуть скорегувати зір.

Вагітність

Вагітним жінкам категорично протипоказано проведення операції. Будь ласка, повідомте нас під час попередньої консультації, якщо Ви вагітні чи плануєте завагітніти. Під час цієї зустрічі наш лікар визначить, який бажаний термін для безпечного проходження процедури. З іншого боку, жінки у період лактації можуть бути кандидатами, але попередньо слід поговорити зі своїми лікарями, щоб виключити будь-який ризик.

Хронічні захворювання

При наявності певних хронічних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, цукровий діабет, на жаль, проведення лазерної корекції протипоказано.

Певні стани очей можуть бути обмежуючими, такі як сильний синдром сухого ока, кон'юнктивіт, або інші види очної інфекції.

Якщо Ваша рогівка занадто тонка, то ця фізіологічна ознака може вплинути на можливість проведення процедури лазерної корекції зору. І хоча Ви не можете бачити, наскільки товста або тонка Ваша рогівки, один із наших фахівців за допомогою спеціалізованого апарату (кератотопографа) зробить точні вимірювання та надасть консультацію отриманих результатів. У випадку, якщо це Ваша ситуація, ми пропонуємо інші варіанти лікування, які допоможуть скорегувати зір.

Вагітним жінкам категорично протипоказано проведення операції. Будь ласка, повідомте нас під час попередньої консультації, якщо Ви вагітні чи плануєте завагітніти. Під час цієї зустрічі наш лікар визначить, який бажаний термін для безпечного проходження процедури. З іншого боку, годуючі мами можуть бути кандидатами, але попередньо слід поговорити зі своїми лікарями, щоб виключити будь-який ризик.

При наявності певних хронічних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, цукровий діабет, на жаль, проведення лазерної корекції протипоказано.

Наведене вище - це лише деякі речі, які ми розглядаємо, перш ніж Вам нададуть можливість проведення лазерної корекції зору. Зрештою, найкращий спосіб дізнатися, чи Ви є кандидатом на цю процедуру, - це відвідати попередню консультацію з нашими лікарями.

Я не є кандидатом для LASIK. Що далі?

Хоча Bи можете й не бути кандидатом на проведення лазерної корекції зору, однак можливо, Вам підійде інший тип лікування, який ми пропонуємо: рефракційна заміна кришталика, видалення катаракти, фоторефракційна кератектомія (PRK) або проведення крослінкінгу (CXL).

пам'ятайте

Важливо не носити макіяж очей принаймні за 24 години до операції та в день операції. Для Вашої безпеки процедуру можна буде відкласти, якщо виявлено макіяж.

Ми рекомендуємо уникати вживання алкоголю в день лазерної операції, оскільки це призводить до зневоднення тканин і може затримати процес загоєння.

Ви можете нервуватись або хвилюватися перед процедурою, це цілком природна реакція. Такж дозволено їсти звичну їжу та приймати заспокійливі за потреби.

Зважаючи на інших пацієнтів і щоб Ваш візит був максимально комфортним, ми просимо Вас не брати дітей із собою. Візит триватиме приблизно чотири години.

Не радимо їздити на короткі відстані принаймні 24 години та довгі відстані приблизно три дні після LASIK та сім днів після PRK. Організуйте альтернативне транспортування після лазерної операції очей.

Зауважте, що після процедури Ваші очі будуть дещо роздратовані та чутливі до світла. Зазвичай це зменшується протягом 24 годин після лазерної операції.

Огляд в день операції

Під час доопераційної консультації ми оглянемо Ваші очі, щоб визначити, чи є Ви кандидатом на корекцію зору відповідно до критеріїв. Тоді ми надамо пояснення процедури, ризиків, ускладнень та очікуваних результатів. Перший місяць післяопераційних оглядів включається до вартості операції. Можуть знадобитися додаткові зустрічі. Окрім цих візитів, важливо також дотримуватися режиму закапування очних крапель, носити захисні сонцезахисні окуляри та виконувати наші рекомендації після операції. Клінічний консультант пояснить різні кроки, які Ви будете проходити, і надасть всі необхідні післяопераційні інструкції. Вам також потрібно буде підписати форму згоди.

Процедура LASIK

Процедура LASIK включає два етапи: створення рогівої клапті приладом для виготовлення точного клаптя і переформатування рогівки ексимерним лазером. По суті, ексимерний лазер використовується для переформатування рогівки шляхом видалення тканини з її середнього шару. Зазвичай процедура вимагає десяти хвилин операційного залу, протягом яких лазер використовується менше хвилини на кожне око. Однак фактична тривалість процедури може змінюватися залежно від типу та кількості необхідної корекції.

Перед початком процедури очні краплі використовують для оніміння очей.

Коли Ви відпочиваєте на лікувальному ліжку, повіки обережно тримаються відкритими акуратно розміщеним прецизійним клаптиковим інструментом.

лазерна корекція зору лазерна корекція зору

Графік активності після операції

День операції:

Після операції слід відпочити.

Завжди будьте дуже обережні щодо роботи.

Категорично заборонено терти очі. Замість цього використовуйте краплі.

Уникайте зорових навантажень.

Протипоказаний душ, ванна і уникайте попадання мила та води до очей.

Наступного дня після операції дозволено:

Душ, але продовжуйте уникати мила або води в очах.

Обмежте зорові навантаження.

Проїзд на невеликі відстані після очного огляду є допустимим, якщо зір вважається адекватним при проведенні післяопераційного огляду.

Читання та перегляд телевізора є прийнятним до тих пір, поки Ви вводите часті змащування очей і не відчуваєте дискомфорт в очах.

Політ у літаках прийнятний, але слідкуйте за тим, що потрібно часто використовувати зволожуючі краплі (кожні 30 хвилин).

Через тиждень після операції дозволяється:

Нанесення макіяжу на очі (не торкайтеся очей).

Біг надворі.

Засмагу та салон-засмагу (використовуйте захисні окуляри).

Використання фена (але уникайте потрапляння повітря прямо в очі).

Безпечні, ефективні та перевірені результати

З моменту появи, перші результати процедури корекції зору засвідчили успішність та безпеку. Насправді такі процедури перетворилися на одні з найпопулярніших факультативних процедур у Америці. Недавнє дослідження, проведене Американською адміністрацією з контролю за продуктами харчування та лікарськими препаратами (FDA), розглядало результати після LASIK, і цифри показали, що 98% пацієнтів були задоволені результатами своєї процедури LASIK. Той самий відсоток пацієнтів досягав принаймні 100% або краще після їх процедури, який є рівнем, необхідним для керування автомобілем незалежно від окулярів чи контактів. І нарешті, у дослідженні також було зроблено висновок, що якість життя пацієнтів покращилась. Багато хто виявив, що їхній зір після LASIK перевищує їхні очікування: велика кількість людей досягає зору більше 100% під час тримісячного спостереження.

Що стосується негайних переваг, LASIK - це малоінвазивна процедура, яка практично не має ускладнень. Одразу після процедури корекції зору наші пацієнти приємно здивовані, дізнавшись, що період одужання короткий і що вони здатні відновити свою щоденну діяльність, наприклад, гуляти або працювати, лише через 24 години.

Результати нічного зору

Порушення нічного зору зазвичай описуються як приклад ореол або відблиски, але також можуть виникати труднощі із зором в умовах відсутності або слабкого освітлення. Порушення нічного зору часто є проблемою для багатьох пацієнтів. І вони не одні, близько 30% - 40% населення з короткозорістю відчувають незначне погіршення зору в сутінках. Однак за допомогою нової лазерної технології сьогодні проблеми нічного зору виправляються. При старих формах лазерної корекції зору іноді можуть виникати порушення нічного зору. Однак найсучасніші лазери, які використовуються в нашому медичному центрі знімають виникнення будь-яких порушень нічного зору. Технологія LASIK Custom Q забезпечує найвищий рівень результатів нічного зору.

Зручність

Перспектива керувати автомобілем, не надягаючи окуляри, або прокидатися і бачити, не одягаючи контактні лінзи, як правило є основою для проведення лазерної корекції зору. Вам більше не потрібно носити з собою окуляри, чи контейнер для контактних лінз.

Економить час і гроші

Ви заощадите не тільки час від метушні кожного ранку та ночі зі своїми контактними лінзами, але й гроші від необхідності витрачати їх на заміну контактних лінз та окулярів. Вартість лазерної корекції зору Ви можете дізнатись на сторінці «Ціни». Проте, яка саме операція необхідна Вам зможе визначити лише кваліфікований офтальмолог.

Боїтеся лазерної корекції зору?

Ми знаємо, що це не дуже схоже на прогулянку по парку, але пройти цю процедуру насправді набагато простіше, ніж Ви думаєте. Нижче наведено найпоширеніші страхи та хибні уявлення щодо цієї операції, а також супутні факти, які допоможуть Вам побачити LASIK у новому світлі.

Чи проведення процедури болюче?

Більшість наших пацієнтів кажуть, що не відчувають нічого, окрім незначного дискомфорту під час проведення процедури. Крім того, ми використовуємо анастезію – знечулюючі краплі для очей, щоб забезпечити максимально безболісні відчуття.

Якщо я ненароком поворохну очима, чи лазер не завдасть мені шкоди?

Сучасні ексімерні лазери безпечні навіть для найнеспокійніших очей. Кожен лазер обладнаний спеціальним трекером, що слідкує за рухом очей. Ця технологія дуже надійна, тому процедура безпечна та точна.

Скільки триває період відновлення?

Період відновлення після LASIK доволі короткий, тому Ви зможете повернутися до свого звичного режиму впродовж 24 годин після проведення процедури.

Чи можу я осліпнути?

Рефракційні хірурги спільно провели понад 1 мільйон процедур і ніхто ніколи не осліпнув. Наш досвід безпеки говорить сам за себе.

Чи матиму я якийсь жахливий побічний ефект?

Більшість ускладнень після LASIK є рідкісними, незначними та піддаються лікуванню. Насправді, головним ефектом, який Ви будете відчувати, є відчуття свободи від того, що більше не потрібно носити окуляри чи контактні лінзи.

Чи повинен мій зір бути стабільним?

Ми раді повідомити, що для того, щоб отримати LASIK, ваш зір не повинен бути стабільним. Тож незалежно від того, коли ви вирішите провести процедуру, ми впевнені, що вам сподобається корекція.

Які довгострокові результати LASIK?

Цифри говорять самі за себе - LASIK пропонується вже понад 25 років, і з тих пір 35 мільйонів пацієнтів вже користуються перевагами цієї життєвої зміни! LASIK - це перевірений та ефективний спосіб лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму.

Чи не є LASIK занадто ризикованим?

Наступного разу, коли шукатимете контактну лінзу, яку ви ненароком загубили або ж будете використовати футболку для очищення окулярів, подумайте про лазерну корекцію зору. LASIK вважається однією з найбезпечніших процедур сучасної медицини. Це також дає високий рівень задоволеності пацієнтів.

Чи не погіршиться моє нічне бачення після LASIK?

З раннього ранку до пізньої ночі Ви будете вражені тим, наскільки чітке Ваше бачення після LASIK. Це тому, що, на відміну від минулих технологій лазерної хірургії ока, більшість наших пацієнтів відзначають значне поліпшення зору вночі. Пройшли вже часи, коли ореоли чи відблиски становили ризик, пов’язаний зі старими технологіями. Завдяки найсучаснішому лазерному обладнанню чіткість зору у нічний час - ще одна перевага над окулярами.

Чи контактні лінзи безпечніші, ніж LASIK?

Можливо, Ви чули раніше, що контактні лінзи дуже безпечні, але з плином часу дослідження показали, що тривале використання м'яких контактних лінз насправді набагато ризиковіше, аніж LASIK. При щоденному носінні контактних лінз імовірність зараження інфекціями досить висока: одна людина зі ста заражається потенційно серйозною інфекцією очей через недотримання правил гігієни з лінзами. З іншого боку, LASIK має нижчий ризик, оскільки лише в одієї людини з 1500 розвивається інфекція після процедури - і якщо таке трапляється, це можна легко лікувати.